tel. 18 2016317

kom. 662498928

 

E-mail: biuro@tatrawidok.pl

Pokoje gościnne Tatra WIDOK

 

Budzowa 46e

34-531 Murzasichle

Regulamin

1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu pokoju. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia zadatku) umowę najmu uważa się za zawartą.

 

2. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

 

3. W terminie 7 dni od rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku.

  • Zwrot zadatku w przypadku rezygnacji z usługi:
    - rezygnacja na więcej niż 30 dni -  możliwość wykorzystania zadatku w innym terminie.
    - rezygnacja na mniej niż 30  dni - zadatek przepada.

 

4. Kwotę za pobyt(pomniejszoną o zadatek) Klient wpłaca gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.

 

5. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Państwa lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Nas, zadatek nie podlega zwrotowi. 

 

6. Doba zaczyna się o godz: 15:00 (przyjazd) a kończy o godz: 10:00 (wyjazd).

 

7. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Klienta, kwota za nie wykorzystany okres nie jest zwracana.

 

8. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w obecności właściciela lub osoby upoważnionej.

 

9. W pokojach mogą przebywać WYŁĄCZNIE osoby zameldowane i zgłoszone właścicielowi. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z pokoju (bez zgody i wiedzy właściciela), firma zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty. Nie akceptujemy odwiedzin osób nie zamieszkujących naszych pokojów.

 

10. Cena usług świadczonych przez firmę nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają klienci na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma nie ponosi odpowiedzialności (radzimy przed przyjazdem odpowiednio się ubezpieczyć ). Parking przed domem jest parkingiem niestrzeżonym.

 

11. Klient odpowiada finansowo za szkody powstałe w pokoju w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.

 

12. W przypadku, gdy Klient w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Klientowi pobytu w pokoju i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 

13.Parking znajdujący się przed obiektem jest niestrzeżony i dla Gości bezpłatny. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za parkujące tam pojazdy lub za pozostawione w nich mienie.

 

14. Cisza nocna obowiązuje na terenie całego Obiektu od godziny 22:00 do 7:00.

 

15. W pokoju obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie tytoniu możliwe tylko w wyznaczonych miejscach przed obiektem.

 

16. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokoju nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych.

.

17. Wszelkie usterki należy niezwłocznie zgłaszać właścicielowi.

 

18. Wychodząc z pokoju należy pozamykać okna, drzwi.

 

TATRA WIDOK MURZASICHLE

 

 

TWOJE MIEJSCE NA PODHALU